Neden Ücretsiz

Türkiye Akademi
Yüksek kaliteli ürün ve isteğinize bağlı profesyonel destek hizmetleri sunuyoruz!


Türkiye’de bir ilk’i gerçekleştiriyoruz. Uzaktan Eğitim Çözümleri ile Ücretsiz LMS sahibi olmanız artık çok kolay. İster bir üniversite olun, ister kurumunuzda hizmet içi eğitim programlarınızı online eğitim üzerinden verin.
Türkiye Akademi Danışmanlık Hizmeti sayesinde tüm İnternet Bilişim Teknolojilerini sizlere sunuyor ve Dünya’da kendini kanıtlamış bir çok kurum ve kuruluş tarafından kullanılan Açık Kaynak LMS sistemlerini tanıtıyoruz.

HIZLI
Platform hızlı bir şekilde kullanım olanağı sağlar. Her zaman belirli bir zamana yatırım yapın ve istenen sonuçları beklenen koşullarda alın.

AYARLANABİLİR
Belirtilen koşulların doğruluğunu takdir edeceksiniz. Tam yönetilebilir panel sahibi olun.

KALİTELİ
İşin kalitesi her zaman en üst seviyede tutulur. Sürekli işlerin başarısı ile devamlılığını sağlayın!

Türkiye'de bir ilk'i gerçekleştiriyoruz. Uzaktan Eğitim Çözümleri ile Ücretsiz LMS sahibi olmanız artık çok kolay. İster bir üniversite olun, ister kurumunuzda hizmet içi eğitim programlarınızı online eğitim üzerinden verin. Bunların hepsine artık para ödemeyin! Türkiye Akademi Danışmanlık Hizmeti sayesinde tüm İnternet Bilişim Teknolojilerini sizlere sunuyor ve Dünya'da kendini kanıtlamış bir çok kurum ve kuruluş tarafından kullanılan Açık Kaynak LMS sistemlerini tanıtıyoruz. Dilerseniz kurumsal kimliğinize uygun profesyonel hizmet alabiliyorsunuz.