Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz
Yaşam boyu eğitim kapsamında sahip olduğumuz birikimini uzaktan eğitim teknolojilerini kullanarak kurumlara ulaştırmak, Uzaktan eğitim yoluyla sunulan hizmetlerde uluslar arası düzeyde kaliteyi yakalamaktır.

Misyonumuz
Uzaktan eğitim vermek amacıyla hazırlanan LMS araçları uygulamaya almak, yönetmek, kamu kurum ve özel sektördeki kuruluşların teknik ve alt yapı desteği sunarak eğitimin kalitesini arttırmak ve yüksek standartlarda e-eğitimin ihtiyaç duyduğu programları uzaktan eğitim sistemiyle sağlayarak başarılı bir şekilde online eğitim faaliyetlerinin sürdürülmesine ve yürütülmesine destek olmaktadır.

Türkiye'de bir ilk'i gerçekleştiriyoruz. Uzaktan Eğitim Çözümleri ile Ücretsiz LMS sahibi olmanız artık çok kolay. İster bir üniversite olun, ister kurumunuzda hizmet içi eğitim programlarınızı online eğitim üzerinden verin. Bunların hepsine artık para ödemeyin! Türkiye Akademi Danışmanlık Hizmeti sayesinde tüm İnternet Bilişim Teknolojilerini sizlere sunuyor ve Dünya'da kendini kanıtlamış bir çok kurum ve kuruluş tarafından kullanılan Açık Kaynak LMS sistemlerini tanıtıyoruz. Dilerseniz kurumsal kimliğinize uygun profesyonel hizmet alabiliyorsunuz.