Kamu, Vakıf ve Özel Üniversiteler İçin LMS

E-öğrenme (LMS) sistemi ile artık zaman ve mekandan bağımsız eğitim faaliyetlerinizi başlatabilirsiniz.

Türkiye Akademi Danışmanlık hizmeti sayesinde profesyonel tam destek sahibi olabilirsiniz. Üniversitelerin uzaktan eğitim merkezleri, sürekli eğitim merkezleri, ortak dersler (Atatürk İlkeleri, Türk Dili, İngilizce vb. gibi.) Diğer fakültelerin sertifikalı veya online eğitim ders materyallerinizi sunabilirsiniz.

Ayrıca üniversitenizin öğrenci bilgi sistemine (ÖBS) entegrasyon sayesinde tek kullanıcı adı ve şifre yöntemiyle sistemi kullanabilirsiniz. Dilerseniz profesyonel destek hizmetlerimiz sayesinde tam entegrasyon özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Son yıllarda nihayet örgün ve uzaktan eğitim tartışmaları yerine bilişim teknolojileri sayesinde ileri seviye eğitimin kalitesi ve niteliği konuşulmaya başladı. Uzaktan (Online) eğitim örgün eğitimin tamamlayıcı bir faaliyeti olarak görünse de zaman ve mekandan bağımsızlığı ve teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde kaliteli ders notlarına ve ders materyallerinin daha kolay erişimine olanak sağlar.

Üniversiteler’de LMS Kullanımı

Online Eğitimin Faydaları

Tam danışmanlık

Kurumunuza 7/24 herhangi bir zamanda profesyonel destekte bulunuyoruz. Uzmanlarımız her zaman sizinle iletişim halindedir.

Sertifikasyon çalışmaları

Kurumuzun online eğitim çalışmaları konusunda e-sertifika modülü ile sizi destekliyoruz.

Zamanlama

Planlanan programa uygun olarak iş yapıyoruz. Tüm aşamalar zamanında gerçekleştirilecektir.

Kurumsal destek

En iyi destek uzmanlarımızla birlikte çalışacağız. Gerekli işlemlerin tüm aşamalarının kullanılması az zaman alacaktır.

İlgili standartlar

Tüm çalışmalarımızın uluslararası standartlara uygun olarak yürütülmesini sağlarız.

Yüksek kalite

Tamda beklenilen şey! her zaman iş seviyesini izliyoruz ve kalite standartlarınıza uyuyoruz.

Türkiye'de bir ilk'i gerçekleştiriyoruz. Uzaktan Eğitim Çözümleri ile Ücretsiz LMS sahibi olmanız artık çok kolay. İster bir üniversite olun, ister kurumunuzda hizmet içi eğitim programlarınızı online eğitim üzerinden verin. Bunların hepsine artık para ödemeyin! Türkiye Akademi Danışmanlık Hizmeti sayesinde tüm İnternet Bilişim Teknolojilerini sizlere sunuyor ve Dünya'da kendini kanıtlamış bir çok kurum ve kuruluş tarafından kullanılan Açık Kaynak LMS sistemlerini tanıtıyoruz. Dilerseniz kurumsal kimliğinize uygun profesyonel hizmet alabiliyorsunuz.