Hakkımızda

Türkiye Akademi Nedir?

Online Eğitim konusunda dünya çapında bir üretim ve geliştirme tecrübesine sahip LMS araçlarını tanıtarak, yerli ve yabancı yazılımların farklılıklarını keşfedin.

Türkiye’de bir ilk’i gerçekleştiriyoruz. Uzaktan Eğitim Çözümleri ile Ücretsiz LMS sahibi olmanız artık çok kolay. İster bir üniversite olun, ister kurumunuzda hizmet içi eğitim programlarınızı online eğitim üzerinden verin.


Sloganımız – Uzakları yakınlaştırıyoruz!

Bunların hepsine artık para ödemeyin! Türkiye Akademi Danışmanlık Hizmeti sayesinde tüm İnternet Bilişim Teknolojilerini sizlere sunuyor ve Dünya’da kendini kanıtlamış bir çok kurum ve kuruluş tarafından kullanılan Açık Kaynak LMS sistemlerini tanıtıyoruz. Dilerseniz kurumsal kimliğinize uygun profesyonel hizmet alabiliyorsunuz.

  • Tam danışmanlık – biz size 7/24 istediğiniz an tavsiyede bulunuyoruz.  Uzmanlar her zaman iletişim halindedir.
  • Kurumsal destek – en iyi destek uzmanlarımızla birlikte çalışacağız. Gerekli işlemlerin tüm aşamalarının kullanılması az zaman alacaktır.
  • İlgili standartlar – tüm çalışmalarımızın uluslararası standartlara uygun olarak yürütüleceğini garanti ederiz.
  • Sertifikasyon çalışmaları – kurumuzun online sertifika çalışmaları konusunda e-sertifika modülü ile sizi destekliyoruz.
  • Yüksek kalite – tamda beklenilen şey! her zaman iş seviyesini izliyoruz ve kalite standartlarınıza uyuyoruz.
Türkiye'de bir ilk'i gerçekleştiriyoruz. Uzaktan Eğitim Çözümleri ile Ücretsiz LMS sahibi olmanız artık çok kolay. İster bir üniversite olun, ister kurumunuzda hizmet içi eğitim programlarınızı online eğitim üzerinden verin. Bunların hepsine artık para ödemeyin! Türkiye Akademi Danışmanlık Hizmeti sayesinde tüm İnternet Bilişim Teknolojilerini sizlere sunuyor ve Dünya'da kendini kanıtlamış bir çok kurum ve kuruluş tarafından kullanılan Açık Kaynak LMS sistemlerini tanıtıyoruz. Dilerseniz kurumsal kimliğinize uygun profesyonel hizmet alabiliyorsunuz.