Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri İçin LMS

Online eğitim sistemi ile artık zaman ve mekandan bağımsız hizmet içi eğitim faaliyetlerinizi başlatabilirsiniz.

Türkiye Akademi Danışmanlık hizmeti sayesinde profesyonel tam destek sahibi olabilirsiniz. Büyükşehir belediye hizmetlerinde ve ilçe belediye ile belde belediyelerde artık bütün hizmetlerinizi online eğitim sayesinde vatandaşlarımıza veya personellerinize sunabilirsiniz.

Ayrıca belediyede kullanılan bilgi portal sisteminize entegrasyon sayesinde tek kullanıcı adı ve şifre yöntemiyle online eğitim sistemini kullanabilirsiniz. Dilerseniz profesyonel destek hizmetlerimiz sayesinde tam entegrasyon özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Son yıllarda e-belediye uygulamaları sayesinde vatandaş ve belediye personelleri artık daha aktif hizmetlerden faydalanabilmektedir. Özellikle büyükşehir belediyelerinde yer alan eğitim departmanları sayesinde hizmet içi eğitimleri online eğitim sistemi ve bilişim teknolojileri sayesinde ileri seviye eğitimin kalitesi ve niteliği ile sunulmaya başlandı. Uzaktan (Online) eğitim tamamlayıcı bir faaliyet olarak zaman ve mekandan bağımsızlığı ve teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde kaliteli eğitim içeriklerinizi ve içerik materyallerinizi daha kolay erişimine olanak sağlar.

Türkiye'de bir ilk'i gerçekleştiriyoruz. Uzaktan Eğitim Çözümleri ile Ücretsiz LMS sahibi olmanız artık çok kolay. İster bir üniversite olun, ister kurumunuzda hizmet içi eğitim programlarınızı online eğitim üzerinden verin. Bunların hepsine artık para ödemeyin! Türkiye Akademi Danışmanlık Hizmeti sayesinde tüm İnternet Bilişim Teknolojilerini sizlere sunuyor ve Dünya'da kendini kanıtlamış bir çok kurum ve kuruluş tarafından kullanılan Açık Kaynak LMS sistemlerini tanıtıyoruz. Dilerseniz kurumsal kimliğinize uygun profesyonel hizmet alabiliyorsunuz.